تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
ارسال اس ام اس انبوه
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ازمیر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی

قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی

دوشنبه 24 شهريور 1399
18:25
تصفیه آب

اطمینان حاصل کنید که یک تجزیه و تحلیل کامل آب را تهیه کنید ، اگر مشکلی در آب وجود دارد ، مشکل را در پیش تصفیه دستگاه آب شیرین کن حل کنید ، سپس این آب وارد فیلتر غشایی می شود ، به عنوان مثال ، اگر کدورت آب زیاد باشد ، ابتدا در پیش تصفیه آب شیرین کن صنعتی و سپس وارد آن شوید این آب غشایی است.

پاسخ: با توجه به اینکه دستگاه شیرین سازی اسمز معکوس از قسمتهای مختلف مونتاژ شده و بر روی قاب فولادی سوار می شود ، بنابراین بهتر است قطعات اصلی مانند پمپ ورودی ، پمپ کف ، مخازن فایبرگلاس ، مخزن تحت فشار ، صفحه برق ، سخت افزار و ... را انتخاب کنید. فوق العاده تولید کننده کارخانه آب شیرین کن باید از قطعات با کیفیت بالا برای کاهش کارکرد ، تعمیر و فرسودگی قطعات استفاده کند.
برای آب شیرین کن آب برای تصفیه آب سیستم نمک زدایی طراحی کنید

پاسخ: اهدافی که در هنگام بحث در مورد کارخانه تصفیه آب و نمک زدایی صنعتی مورد توجه قرار می گیرند باید برابر با برنامه باشند. مخازن شن و ماسه و کربن باید از نوع FRP یا رنگهای اپوکسی با پوشش های دریایی پلی اورتان ساخته شوند تا دستگاه شیرین سازی مشکل خوردگی کمتری داشته باشد.

برای تصفیه آب در دستگاه شیرین سازی اسمز معکوس صنعتی ، با توجه به آلودگی میکروبی بالا در روش تصفیه آب. سیستم اسمز معکوس و کلر باید نصب شود
فیلترهای میکرون در پیش تصفیه آب نمک زدایی صنعتی نصب می شوند تا عمر غشاها را با مش 5 میکرون افزایش دهند.
به منظور هدایت فشار زیاد آب به پشت غشاها ، باید یک پمپ زمینی با کیفیت بالا پس از سیستم پیش تصفیه آب تهیه شود. شیرین کننده مصنوعی نصب شده است
غشاهای سیستم اسمز معکوس (آب شیرین کن صنعتی) برای تصفیه آب مهمترین وظیفه را در یک کارخانه آب شیرین کن صنعتی دارند - آنها به وسیله غشاها تهیه می شوند تا 99٪ آب محلول را از آب جدا کنند.
برای کنترل حجم آب در یک دستگاه تصفیه آب صنعتی ، از یک جریان سنج یا در تنظیمات پردازش دستی یا خودکار استفاده می شود. بودن
ماژول CIP برای شستن غشاها استفاده می شود

آب شیرین کن برای مصارف کشاورزی

با توجه به اینکه فقر آبی کره زمین را در کشور ما و سراسر جهان تهدید می کند ، باید بتوانیم از آن بهینه استفاده کنیم تا نسل های آینده با مشکلات کمتری روبرو شوند. صنعت کشت و صنعت یکی از صنایع پرکاربرد است که در آن میزان آب هدر رفته زیاد است. با تجهیز سیستم کشاورزی به آبیاری تحت فشار می توانیم مصرف آب را کاهش دهیم. سپس با توجه به اینکه نصب دستگاه آب شیرین کن صنعتی و آب شیرین کن کشاورزی باعث رقیق شدن آب می شود ، می توان محصولات بهتری نیز تولید کرد. اگر ما در صنعت آب خالص تولید یا استفاده کنیم ، میزان مصرف آب بسیار کمتر از آب سخت است.

abpaksazan.com
abpaksazan

دستگاه آب شیرین کن متشکل از قسمتهای مختلفی است که بر روی سازه جمع شده و دستگاه آب شیرین کن را تشکیل می دهند - به دلیل حساسیت تأمین آب در مراکز و صنایعی که به آب نرم و سبک نیاز دارند ، بهتر است قطعات انتخاب شوند. سلامتی. وی کارهای بیشتری انجام داد و از تجهیزات با کیفیت بالا برای ساخت دستگاه آب شیرین کن استفاده کرد.
و چرا انرژی به دستگاه آب شیرین کن آمد؟

آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین کن صنعتی - دستگاه تصفیه آب صنعتی - دستگاه RO

آب معمولاً از 3 منبع اصلی و طبیعی قابل استخراج است:

    آب های زیرزمینی مانند چاه ها و کانال ها (می توان آن را شیرین یا شور و دارای سختی کم یا زیاد نامید - یعنی TDS و TH می توانند هر تعداد باشند)
    آبهای سطحی مانند رودخانه ها و چشمه ها (غالباً تازه اما ممکن است سختی زیادی داشته باشند - یعنی رنج TDS آنها معمولاً کم و TH می تواند نسبتاً زیاد باشد).
    آب دریاچه ها ، دریاها و اقیانوس ها (همیشه بسیار شور - یعنی رنج مواد جامد محلول بسیار زیاد است)

به طور کلی برای انسان طبیعی است که حداقل برای سه مورد از نیازهای اصلی خود به آب احتیاج داشته باشد:

    نوشیدن: آب باید کاملاً شیرین و ترجیحاً کم جامد باشد (همچنین عاری از هرگونه آلودگی)
    کشاورزی: ​​آب باید شیرین باشد اما سختی آن از اهمیت زیادی برخوردار نیست مگر در مورد کشاورزی مدرن ، به عنوان مثال از تجهیزات آبیاری قطره ای یا بارانی استفاده می شود که نباید ته نشین شود.
    صنعت: آب باید شیرین و نرم باشد (حداقل محلول و سختی - حاوی حداقل مقدار ممکن TDS و TH باشد)

همانطور که مشخص شد ، انسان در اکثر موارد ذکر شده برای تهیه آب مورد نیاز به تصفیه آب نیاز دارد ، بنابراین دانشمندان و صنعتگران با کمک یکدیگر فن آوری ها و دستگاه های مختلفی را طراحی کرده اند.

 در این میان فن آوری های مبتنی بر روش اسمز معکوس (RO = اسمز معکوس) وجود دارد که به آن دستگاه RO یا دستگاه اسمز معکوس نیز گفته می شود.

همچنین ، از آنجا که این دستگاه ها به طور کلی آب نمک را به آب شیرین تبدیل می کنند ، در بین عموم مردم به آن آب شیرین کن یا آب شیرین کن صنعتی نیز می گویند.

دستگاه RO یا دستگاه نمک زدایی یا دستگاه اسمز معکوس قادر به کاهش یا حتی کاهش شوری ، نمکهای محلول و نامحلول ، سختی TDS ، سختی TH ، باکتریها و ویروس ها یا حتی رنگ و بو است. بنابراین ، در دنیای امروز ، محبوبیت زیادی در بین مصرف کنندگان دارد.

کیفیت در کار اتفاقی نیست. ما با استفاده از استادانی با دانش و تجربه گسترده توانسته ایم بهترین دستگاه تصفیه آب را ایجاد کنیم. نصب در ایران و کشورهای همسایه و کمک خوب به صنایع مرتبط با آب

همانطور که مشاهده می کنید ، در این روش که کاملاً فیزیکی نیز است ، ابتدا آب از طریق پمپ وارد فیلترهای شن و ماسه و کربن می شود و سپس وارد سیستم میکروفیلتراسیون می شود.

در این مرحله کدورت و حلالهای معلق در آب به طور کامل از بین می روند.

اکنون پس از عبور از پمپ فشار قوی و افزایش فشار تا مقدار محاسبه شده ، به غشا memb غشا وارد شده و به یک پساب فاضلاب با کیفیت عالی ، شیرین و پساب تبدیل می شود.

(البته گاهی اوقات می توان از آب در طول روز برای مصارف مختلفی که به آب بهینه نیاز ندارند استفاده کرد.)

مطالعه غشاها از قرن هجدهم آغاز شد و در سالها و قرنهای بعدی تا تولید غشا مدرن در دهه شصت کمتر متداول شد.این غشا alsoها همچنین با مشکلاتی روبرو بودند که از گسترش آنها جلوگیری می کرد که یکی از این مشکلات است. غشاها قابل شستشو و گران نبودند ، اما در 20 سال گذشته فناوری نیز این مشکلات را برطرف کرده است.

یکی از این فناوری ها تولید غشاهای RO است و یکی از مزایای این غشاها چگالی زیاد جریان آب است. این غشاها نمک را جدا کرده و از آب برمی گردانند و آب خالص را با فشار مناسب عبور می دهند و همچنین به دلیل ماندگاری بالا ، این غشاها به کاهش هزینه ها کمک می کنند.

آب شیرین کن صنعتی

نمک زدایی یا اسمز معکوس صنعتی ، فناوری است که در آن آب از طریق یک غشا sem نیمه تراوا عبور می کند و تقریباً آب خالص به دست می آورد که تقریباً 99٪ مواد معدنی محلول و 97٪ کلوئیدها را از بین می برد.

اسمز چیست؟

با قرار دادن غشایی نیمه تراوا در بین دو محلول با غلظت های مختلف ، محلول با غلظت کمتر به محلول با غلظت بالاتر منتقل می شود و در نتیجه محلول غلیظ نازک می شود که اصطلاحاً اسموز نامیده می شود. سطح آب مقطر افزایش می یابد ، که به آن اختلاف سطح فشار اسمزی می گویند.

نمک زدایی یا فرآیند جداسازی غشایی که در آن آب دریا فشرده می شود تا با ایجاد یک جریان آب غیر محلول از غشا جدا شود

دستگاه شیرین سازی صنعتی

قیمت دستگاه شیرین سازی آب صنعتی Ro با توجه به نوع و ظرفیت آن متفاوت است و برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با ما تماس بگیرید.

مزایای فرآیند اسمز معکوس در دستگاه اسمز معکوس

اندازه های مختلف مخازن آب وجود دارد که از دستگاه اسمز معکوس بدست می آید. بسته به نیاز صنعت ، انواع مختلفی از دستگاه های نمک زدایی صنعتی استفاده می شود. در این سیستم ها ، هر گونه باکتری و آلودگی از بین می رود. به همین دلیل ، یکی از اصلی ترین مزایای دستگاه اسمز معکوس ، کاهش هزینه های آب و انرژی است. نصب این دستگاه ها از همه لحاظ مقرون به صرفه است ، زیرا آب در یک چرخه می تواند وارد دستگاه آب شیرین کن شود ، آن را تصفیه کرده و در فرآیند ها مجدداً استفاده شود.

موضوعات:
برچسب ها: ABPAKSAZAN, ,
[ بازدید : 14 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به آب شیرین کن است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|