تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
ای توپی پوزیشنر
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
شاد طب
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
پرسش و پاسخ تصفیه اب[1400]

پرسش و پاسخ تصفیه اب[1400]

شنبه 11 ارديبهشت 1400
11:14
تصفیه آب

 

پرسش و پاسخ تصفیه اب صنعتی RO

آنالیز آب انجام شده توسط متخصص تصفیه دقیقاً چه چیزی را نشان می دهد؟دستگاه آب تصفيه صنعتي آیا خطرات سلامتی نشان داده شده است؟ آیا باید آزمایش بیشتری انجام شود؟

دستگاه آب تصفيه صنعتي به ظرفیت 500 متر مکعب در شبانه روز

بسیاری از شرکت های تصفیه آب به عنوان بخشی از خدمات خود ، تست آب در خانه را به صورت رایگان انجام می دهند. همه آلودگی ها از این طریق قابل ارزیابی نیستند.قیمت اب تصفیه کن  به عنوان مثال ، بسیاری از مواد شیمیایی ساخته شده توسط بشر ، که با مشکلات جدی بهداشتی مرتبط هستند ، باید در آزمایشگاه با تجهیزات پیشرفته تجزیه و تحلیل شوند. مصرف کننده باید مراقب شرکتهایی باشد که ادعا می کنند تجزیه و تحلیل منازل آنها بیشتر از ترکیبات اساسی کیفیت آب مانند سختی ، pH ، آهن و گوگرد تعیین می کند. در حالت ایده آل ، شما باید آزمایشات داخل خانه را با آزمایش آب که توسط یک آزمایشگاه مجاز دولتی انجام شده است ، تأیید کنید. 

هنگامی که به دقت مشخص کردید که آب آشامیدنی شما چه آلاینده ها و خصوصیاتی دارد ، سطح شناسایی شده نوع سیستم تصفیه را در صورت وجود ، موثرترین حالت را تعیین می کند. عواملی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از اینکه آیا آب خطر سلامتی دارد و چگونه سطوح شناسایی شده با استانداردهای کیفیت آب آشامیدنی فدرال و / یا ایالتی مقایسه می شود. به برگه های اطلاعاتی در مورد آلاینده ها یا خصوصیات خاصی که ممکن است در آب آشامیدنی شما وجود داشته باشد مراجعه کنید. اطلاعات بیشتر را می توان در سایتهای اینترنتی مانند دفتر آبهای زیرزمینی و آب آشامیدنی آژانس حفاظت از محیط زیست یافت

  شرکت چه مدت فعالیت داشته است و آیا لیستی از مراجعاتی که مصرف کننده می تواند با آنها تماس بگیرد وجود دارد؟

از معتبر بودن و استقرار شرکت اطمینان حاصل کنید. برای جلب رضایت مشتری از شرکت درخواست ارجاع کنید و با ارجاع تماس بگیرید.

از سوالات پر تکرار دیدن فرمائید:

سوالات متداول تصفیه اب[2021]

پرسش و پاسخ در رابطه با اب شیرین کن[2021

  آیا محصول و تولید کننده توسط NSF International یا سازمان شخص ثالث دیگری رتبه بندی شده است؟ آیا محصول از نظر آلاینده خاص مورد بحث و بیش از عمر تبلیغاتی دستگاه تصفیه در شرایط خانگی (آب لوله کشی ، میزان جریان واقعی و فشارها) آزمایش شده است؟

NSF، International یک سازمان غیرانتفاعی است که وظیفه آن تنظیم استانداردهای عملکردی برای تجهیزات تصفیه آب و ارزیابی نتایج آزمون دستگاه های تصفیه برای تعیین واقعی بودن ادعاها است. محصولاتی که توسط NSF مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته اند و حداقل شرایط آنها را برآورده می کنند ، مجاز به نشان دادن علامت فهرست NSF بر روی محصولات یا در ادبیات تبلیغاتی هستند. تولیدکنندگان و مدل هایی که از استاندارد قابل قبول برخوردار هستند در لیست منتشر شده دو بار در سال قرار می گیرند. NSF استانداردهایی را برای انواع زیر در واحدهای درمانی تدوین کرده است.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 28 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به آب شیرین کن است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|