تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
ارسال اس ام اس انبوه
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ازمیر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
آب شیرین کن

سیستم های پیش تصفیه در کارخانه های آب شیرین کن دریایی

دوشنبه 24 شهريور 1399
18:12
تصفیه آب

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D8%A2%D8%A8+%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D9%86www.google.com/search

امروزه ، استفاده از سیستم های نمک زدایی به یک راه حل بسیار مطلوب و مقرون به صرفه برای حل مشکل کمبود آب ، به ویژه در مناطق خشک و ساحلی تبدیل شده است. ماهیت روش های نمک زدایی آب دریا بر اساس فناوری غشای اسمز معکوس است.

http://Trainbit.com/files/0339878484/abpaksazan2.jpg

بسیاری از ما می دانیم که فیلترهای غشای اسمز معکوس به تنهایی می توانند بیش از 99٪ املاح و ناخالصی های آبی را از بین ببرند. بنابراین ممکن است از خود بپرسید که چرا قبل از رسیدن آب دریا به این فیلترها نیازی به تصفیه بیشتر نیست؟

دلیل نیاز به پیش تصفیه در کارخانه های آب شیرین کن

غشاهای اسمز معکوس به تنهایی قادر به تأمین آب آشامیدنی برای مصرف نیستند و همچنین کارایی بالای سیستم شیرین سازی را تضمین نمی کنند. سیستم نمک زدایی شامل تمام مراحل استفاده شده قبل از رسیدن آب به غشاهای اسمز معکوس است. این مراحل باعث افزایش عمر مفید دستگاه آب شیرین کن ، کاهش نیاز به شستشوی شیمیایی غشاها و حتی تکرار جایگزینی غشا می شود. بنابراین ، مستقیماً بر عملکرد سیستم نمک زدایی تأثیر می گذارد.

دلیل اصلی نیاز به مراحل قبل از تصفیه ، به ویژه در سیستم های نمک زدایی دریایی ، آسیب پذیری فیلترهای TFC در برابر بسیاری از آلاینده های موجود در آب دریا ، مانند مواد معلق است. . برخی از این آلاینده های موجود در آب شور در جدول زیر ذکر شده است.
نوع آلودگی دلیل پیش درمانی مناسب است
آلاینده های بیولوژیکی باکتری ها ، میکروارگانیسم ها ، ویروس ها و ترکیبات کلرزنی
آلاینده های ذرات معلق حاصل از فیلتراسیون شن و ماسه و گل (کدورت و ذرات معلق)
آلاینده های کلوئیدی ترکیبات آلی و معدنی ، ذرات کلوئیدی ، انعقاد ریز جلبک ها + فیلتراسیون ،

در صورت لزوم: لخته سازی و رسوبگذاری
آلاینده های آلی برای مواد آلی طبیعی (NOM) ، اسید هیومیک ، اسید فولیک ، انعقاد بیوپلیمرها + فیلتراسیون + جذب با کربن فعال ،

انعقاد + اولترا فیلتراسیون
آلاینده های معدنی مانند کلسیم ، سولفات ، کربنات منیزیم ، باریم و استرانسیم ، افزودن ماده ضد عفونی کننده ، اسیدی شدن.
آلاینده های اکسید کننده کلر ، ازن و پرمنگنات پتاسیم (KMnO4) ، افزایش دوز استرس اکسیداتیو ، سدیم (متا) بی سولفیت (SMBS) ، کربن فعال دانه ایمراحل قبل از درمان در سیستم های نمک زدایی معمولی

یک روش بسیار موثر و مقرون به صرفه برای از بین بردن آلاینده های بیولوژیکی آب ، کلرزنی است. متأسفانه ، کلر به نوبه خود ، یک آلاینده اکسید کننده صفحات غشای اسمز معکوس است و این فیلترها نمی توانند بیش از 1000 قسمت در میلیون در ساعت کلر را تحمل کنند.

روش معمول برای حل این مشکل و حذف کلر اضافه شده به آب ، افزودن بی سولفیت سدیم یا سدیم متاسولفیت است. این ماده در واقع یک جاذب کلر است. راه حل دیگر استفاده از فیلتر کربن فعال دانه ای است.

اگر آب خیلی کدر نباشد ، مواد آلی ، ذرات معلق و کلوئیدها نیز می توانند با روش های متداول فیلتراسیون مانند انعقاد و سپس فیلتراسیون با فیلتر شنی حذف شوند. اگر آب دریا ورودی کم و ابری باشد ، مراحل اضافی مانند لخته شدن و رسوب ممکن است لازم باشد.

یک روش مدرن برای از بین بردن مواد آلی ، ذرات و کلوئیدهای موجود در آب استفاده از فیلترهای فوق تصفیه است.

همچنین قبل از غشاهای اسمز معکوس ، باید یک محلول ضد مقیاس به آب تزریق شود تا رسوبات کربنات کلسیم و سولفات پراکنده شود و از تشکیل رسوبات در سطح غشاها جلوگیری کند.

سرانجام ، درست قبل از غشاهای اسمز معکوس ، استفاده از فیلتر با منافذ حداکثر 5 میکرون برای از بین بردن ذرات ، ذرات شن و مواد افزودنی هنگام عبور آب از لوله ها که ممکن است به غشاها آسیب برساند ، ضروری است.


موضوعات:
برچسب ها: آب شیرین کن, ,
[ بازدید : 14 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

فیلتر شنی و آب شیرین کن صنعتی آنتی اسکالانت

يکشنبه 27 مهر 1399
12:32
تصفیه آب

 آب برای تصفیه از این 7 فیلتر عبور می کند ، به همین دلیل این مدل در 7 مرحله است. در این بخش ، ما قصد داریم مراحل را از ابتدا بررسی کنیم. در مرحله اول ، آب از فیلتر پلی پروپیلن عبور می کند. این فیلتر ذرات معلق ، رسوبات ریز و زنگ زدگی را از آب پاک می کند. پس از آن نوبت به نامزد دوم رسید. این مرحله به UDF معروف است. فیلتر استفاده شده در این مرحله از پوسته نارگیل ساخته شده و برای از بین بردن کلر ، اسیدهای چرب ، سموم دفع آفات و ... استفاده می شود. مرحله سوم یا CTO نوعی مکمل فازهای 1 و 2 است. در این مرحله تری متان و ذرات کربن ساطع شده از مرحله دوم از بین می روند تا در مرحله بعدی غشاها آسیب نبینند. مرحله چهارم یا قلب ارگان ، مرحله غشایی است. این فیلتر مسئول کلیه فناوری های اسمز معکوس است. تمام نمک ها و فلزات سنگین مانند نیترات ها ، نیتریت ها ، آرسنیک و غیره در این مرحله از بین می روند. در این قسمت استفاده از فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب ضروری است. آب قلیایی هیدروژن تولید می کند و احتمال اکسیداسیون و کاهش را کاهش می دهد. این دستگاه از بهترین فیلتر قلیایی استفاده می کند. مطالعات اخیر نشان داده است که نوشیدن آب قلیایی باعث سلامت پوست و مو می شود ، عملکرد روده ، کبد و سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد ، بدن را آبرسانی می کند (سلول های بدن را آبرسانی می کند) ، سموم پوست را از بین می برد و باعث کاهش وزن می شود.
چرا تصفیه آب چشمه Aqua؟
اگر به سلامتی خود اهمیت می دهید ، تهیه دستگاه تصفیه آب یکی از مهمترین اقداماتی است که می توانید برای حفظ سلامتی انجام دهید. آب شهری حاوی نمک و کلر است. این نمک ها سلامت انسان را به خطر می اندازند. این آسیب ها نه تنها قابل مشاهده هستند ، بلکه فقط با آزمایش قابل تشخیص هستند. دستگاه تصفیه آب به راحتی قابل نصب و استفاده است. اگر به دنبال دستگاه تصفیه آب هستید ، تصفیه آب خانگی RO-S151 AquaSpring یکی از گزینه های شماست. در زیر ، با این الگو بیشتر آشنا خواهیم شد.

    نمک زدایی (آب شیرین)
    دارای مخزن مجزا از پلی پروپیلن است
    یخچال ساید بای ساید
مقدمه مقدماتی
دستگاه تصفیه آب خانگی AQUA SPRING مارک اصلی RO - S151 با روش اسمز معکوس کار می کند. این مدل به فیلتر قلیایی ، فیلتر غشایی (FILMTEC) و فیلتر معدنی (نمک معدنی) مجهز است. دستگاه دارای یک مخزن 16 لیتری ضد باکتری ، یک قاب فلزی با پوشش الکترواستاتیک و یک پمپ 125 psi بسیار قدرتمند است. برای داشتن دوام بیشتر ، یک شاسی محکم برای این مدل در نظر گرفته شد. استفاده از این مواد از تماس با آب جلوگیری کرده و باعث زنگ زدگی یا خوردگی دستگاه می شود.
روند اسمز معکوس
اسمز معکوس یا نمک زدایی آب روشی برای جداسازی ناخالصی های مضر و میکروارگانیسم ها است. در این فرآیند ، آب از طریق لایه های مرکب غشا Tro تروجان با کمک پمپ فشار قوی عبور می کند. این لایه ها 99٪ از ناخالصی های محلول در آب ، میکروارگانیسم های مضر و نمک هایی مانند نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و غیره را جذب می کنند و توسط یک سیستم چشمک زن خودکار آنها را به سمت فاضلاب هدایت می کنند. سرانجام ، آب خالص اجازه عبور و ورود به مخزن را دارد ، سپس در مرحله نهایی ، برخی از نمک های مورد نیاز بدن به آب اضافه می شوند.
تصفیه در 7 مرحله
ویژگی این مدل استفاده از 7 فیلتر است. آب برای تصفیه از این 7 فیلتر عبور می کند ، به همین دلیل این مدل در 7 مرحله است. در این بخش ، ما قصد داریم مراحل را از ابتدا بررسی کنیم. در مرحله اول ، آب از فیلتر پلی پروپیلن عبور می کند. این فیلتر ذرات معلق ، رسوبات ریز و زنگ زدگی را از آب پاک می کند. پس از آن نوبت به نامزد دوم رسید. این مرحله به UDF معروف است. فیلتر استفاده شده در این مرحله از پوسته نارگیل ساخته شده و برای از بین بردن کلر ، اسیدهای چرب ، سموم دفع آفات و ... استفاده می شود. مرحله سوم یا CTO نوعی مکمل فازهای 1 و 2 است. در این مرحله تری متان و ذرات کربن ساطع شده از مرحله دوم از بین می روند تا در مرحله بعدی غشاها آسیب نبینند. مرحله چهارم یا قلب ارگان ، مرحله غشایی است. این فیلتر مسئول کلیه فناوری های اسمز معکوس است. تمام نمک ها و فلزات سنگین مانند نیترات ها ، نیتریت ها ، آرسنیک و غیره در این مرحله از بین می روند. در این قسمت کلیه نمک های سرطان زا از آب آشامیدنی جدا می شوند. مرحله 5 یا POST CARBON همچنین به فیلتر پوست نارگیل مجهز است که در نهایت به بهبود طعم ، عطر و طعم آب کمک می کند. مرحله ششم عبور آب از فیلتر فلزی است. این فیلتر از مواد معدنی ساخته شده و کلسیم ، پتاسیم ، سدیم و روی مورد نیاز بدن را به آب اضافه می کند. در آخرین مرحله ، pH تنظیم شده و خواص اسیدی آن از بین می رود.
فاز 7 اهم چیست؟

دستگاه فوق شامل فیلترها و غذای وگان است و کلیه استانداردهای بین المللی از جمله کیفیت آب ، FDA ، ISO ، NSF ، CE و شاخص های کیفیت محصول و بهداشت اروپا را بدست آورده است. دستگاه تصفیه آب خانگی AquaSpring RO-S151 نمک ها ، باکتری ها و کلر را از آب خارج می کند و در نتیجه آب آشامیدنی کاملاً تصفیه می شود. دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس خانگی یکی از بهترین روش های تصفیه آب است. تصفیه آب به طور کلی به تصفیه آب از انواع نمکهای اضافی مضر برای انسان اشاره دارد. تصفیه آب آشامیدنی نه تنها بر ظاهر و طعم آب بلکه بر سلامت نیز تأثیر می گذارد


موضوعات:
[ بازدید : 2 ] [ امتیاز : 6 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

دستگاه کنترل کننده اسمز معکوس(roc)

پنجشنبه 1 آبان 1399
12:41
تصفیه آب

ین دستگاه برای مدیریت خودکار عملکرد سیستم تصفیه در مقیاس نسبتاً کوچک استفاده می شود. این سیستم شامل تست خودکار ، آزمایش عملیاتی ، کنترل وضعیت ، نمایشگر ، کنترل لمسی ، چراغ نشانگر و عملکردهای مشابه است.

Reverse osmosis controller کنترل کننده دستگاه اب تصفیه کن صنعتی:

چراغ های نشان گر بر روی roc کنترلر ها بسته به نوع کنترلر متغییر بوده و هر کدام معنا و مفهم خود را دارند.بطور مثال:در roc2313 چراغ هایی جهت هشدار :

1. اتمام آب خام

2. اخطار کلید لوپرشر سوئیچ(اخطار فشار پایین)

3. اخطار کلید های پرشر( فشار بالا)

4. اخطار پر بودن مخزن تولید

5. اخطار پمپ طبقاتی

تعببیه شده است.

این واحد کنترل بدون کمک نیروی انسانی مدیریت خودکار سیستم و بررسی آنلاین را فراهم می کند و قادر است با تمام تجهیزات تولید آب خالص و دستگاه های اسمز معکوس جهت آب شور و حتی آب دریا کار کند.

همچنین برای گیاهان نمک زدایی که سختی آن را از طریق تجزیه و تحلیل رسانایی الکتریکی آب و همچنین وظیفه کنترل و نمایش وضعیت عادی یا خرابی کلیه قسمتهای دستگاههای تصفیه آب صنعتی مانند پمپ ها و کلیدهای فشار نشان می دهند ، استفاده می شود. او مسئول است.

​در شکل زیر سنسور TDS دستکاه ROCرا مشاهده می کنید:


موضوعات:
[ بازدید : 11 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

ستون های رزین - تبادل یونی (IX) - ستون کاتیون

سه شنبه 20 آبان 1399
15:48
تصفیه آب

ستون های رزین تبادل یونی (IX) - ستون کاتیون ، این رزین ها معمولاً از ترکیبات پلیمری مانند پلی استایرن ، رزین های فنل-فرمالدئید و رزین های اپوکسی ساخته می شوند و دارای گروه های گوگرد ، کربوکسیل یا آمین فعال هستند. در طبیعت ، زئولیت به عنوان منبع طبیعی این فرآیند شناخته می شود. به طور کلی ، اگر درصد کل مواد محلول در آب بیشتر از 2000 میلی گرم در لیتر باشد ، فرایند تبادل یونی روش مناسبی برای کاهش املاح نیست.
رزین های سخت کننده کاتیونی بوده و پس از مدت زمان معینی اشباع می شوند و کارایی خود را از دست می دهند. اگر رزین با محلول 10٪ کلرید شسته شود ، خاصیت سخت شدن آن را بازیابی می کند. غلظت کمتر یا بیشتر نمک اثر کمتری دارد.

به طور کلی وجود 2 و 3 کاتیون ظرفیت مانند کلسیم ، منیزیم ، آهن ، منگنز و آلومینیوم باعث سختی آب می شود ، اما از آنجا که مقدار این کاتیون ها در مقایسه با کلسیم و منیزیم بسیار ناچیز است ، سختی آب عمدتا مشتق کلسیم کاتیونی و منیزیم است.

معمولاً از مواد جامد برای شیرین سازی آب استفاده می شود. این دستگاه از یک سیلندر فلزی یا فایبرگلاس (FRP) تشکیل شده است که مواد رسوب زدایی فعال (رزین های تبادل یونی) در آن قرار می گیرد و این رزین ها می توانند یون های سدیم و آب سخت را جایگزین یون های منیزیم و کلسیم کنند. برای تبدیل. فرآیند تبادل یونی در آب اتفاق می افتد ، جایی که یون های موجود در فاز مایع به سمت رزین جامد یا تبادل یونی حرکت می کنند و از آنجا که آب ترکیبی است که یونهای خود را متعادل می کند و دارای بار الکتریکی متعادل است ، بنابراین سایر یونها از فاز جامد به آب یا ضایعات مایع منتقل می شوند و یون های خارج شده از آب را جایگزین می کنند .
با استفاده از آب گل آلود با مواد جامد معلق و همچنین آب حاوی آهن ، منگنز ، مس و سایر فلزات سنگین ، باعث خراب شدن رزین ها و کاهش تولید سخت کننده می شود. توصیه می شود مواد جامد معلق را با فیلتر شن و ماسه قبل از سخت کننده جدا کنید. برای کاهش مواد محلول در فلزات سنگین باید اقداماتی انجام شود.
سختی گیر رزین ممکن است به صورت دستی یا توسط دریچه های رباتیک فعال ، کار و بارگیری شود.
سخت شدن و نرم شدن آب دیگ بخار
سختی آب سیستم گرمایشی و سرمایشی را از بین ببرید یا کاهش دهید
قبل از تصفیه آب قبل از ورود به واحدهای UF ، NF ، RO و یک
کاهش سختی آب آشامیدنی. طبق استاندارد WHO ، میزان سختی آب آشامیدنی از نظر CaCo3 معادل 250 میلی گرم است.
سخت شدن آب برای تأمین آب صنعتی مورد نیاز نیروگاه ها ، مواد شیمیایی ، نساجی و رنگرزی

از نظر استفاده های صنعتی ، به ویژه در ترموپانل ها ، سختی می تواند مسئله ای باشد و باعث رسوب و مسدود شدن این فرمول ها شود. از نظر مصرف صنعتی ، آب بر اساس سختی به 4 گروه تقسیم می شود :
گروه 1: آب با سختی کمتر از 50 میلی گرم در لیتر کربنات کلسیم یا آب سخت.
گروه 2: آب با جامدادی بین 50 تا 150 میلی گرم در لیتر کربنات کلسیم یا آب نسبتاً سخت.
گروه 3: آب با سختی 150-300 میلی گرم در لیتر کربنات کلسیم یا آب سخت.
گروه 4: آب سخت تر از 300 میلی گرم در لیتر کربنات کلسیم ، که به آن آب بسیار سخت گفته می شود.

برنامه های کاربردی:
سخت شدن و نرم شدن آب دیگ بخار
سختی آب سیستم گرمایشی و سرمایشی را از بین ببرید یا کاهش دهید
قبل از تصفیه آب قبل از ورود به واحدهای UF ، NF ، RO و یک
کاهش سختی آب آشامیدنی. طبق استاندارد WHO ، میزان سختی آب آشامیدنی از نظر CaCo3 معادل 250 میلی گرم است.
سخت شدن آب برای تأمین آب صنعتی مورد نیاز نیروگاه ها ، مواد شیمیایی ، نساجی و رنگرزی
سخت شدن فرآیند جداسازی کلسیم ، منیزیم و تا حدی ترکیبات معدنی مانند آهن ، منگنز و آلومینیوم است. اگر این دو عنصر از آب جدا نشوند ، در کتری همان چیزی اتفاق می افتد که در سماور خانگی دیدیم. رسوبات تشکیل شده باعث کاهش کارایی سیستم و کاهش ظرفیت آن می شود. متداول ترین روش برای نرم شدن آب استفاده از سخت کننده های رزین از جمله ستون کاتیون است. رزینهای تبادل یونی یونهای سدیم را جایگزین یونهای کلسیم و منیزیم می کنند و آب سخت را به آب سخت تبدیل می کنند.
عوامل مختلفی بر عملکرد رزین ها تأثیر می گذارند مانند غلظت یون کاتیون ، کدورت ، کلر باقیمانده و دمای آب. رزین ها پس از یک دوره خاص از عمل اشباع می شوند و کارایی خود را از دست می دهند ، که باید با محلول 10٪ کلرید سدیم شسته شود.

مشخصات فنی ماشین های سخت کننده رزین ساخت آب پاکسازان:
- فشار کار را تا 10 برابر تحمل می کند
- مخازن از FRP یا کربن استیل با رنگ و اپوکسی ساخته شده اند.
- قابلیت طراحی با شیرهای کاملاً اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک و چند جهته
- قابلیت طراحی دستی ، نیمه اتوماتیک و کاملا اتوماتیک.
از پایین و بالا به منهول ها مشرف است
استفاده از رزین های Prolite UK
- از سیلیس با کیفیت بالا برای ملافه استفاده کنید
- دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش


موضوعات:
[ بازدید : 4 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

رزین تبادل یونی

چهارشنبه 21 آبان 1399
12:26
تصفیه آب

رزین تبادل یونی

آپاکسازان بزرگترین تولید کننده دستگاه تصفیه آب صنعتی در ایران است و یکی از فعالیتهای خود را در زمینه رزینهای تبادل یونی از سال 1998 با همکاری فناوری با شرکت شیمیایی میتسوبیشی ژاپن آغاز کرد. این شرکت از مارک شیمیایی میتسوبیشی RDIAION در بازار داخلی کره استفاده کرد. رزین های تبادل یونی در فیلترهای شن و ماسه صنعتی با توجه به افزایش تقاضا برای فروش در خارج از کشور ، این شرکت رزین تبادل یونی با نام تجاری RTRILITE را در سال 2006 معرفی کرد شرکت آب پاکسازان تولید رزین های عمومی برای تصفیه آب صنعتی را آغاز کرد و اکنون به معرفی محصولات جدید ، بهبود کیفیت و خدمات مختلف مربوط به رزین ها مشغول است. هزینه های تبادل یونی اکنون نه تنها مانند گذشته برای تصفیه آب بلکه در زمینه های مختلف از صنایع غذایی ، پزشکی و صنایع نیمه هادی یا نیمه هادی نیز استفاده می شود. شرکت تصفیه آب از طریق تحقیقات مستمر و خدمات پس از فروش سعی در تأمین نیاز مشتریان خود دارد.

مرحله 1:

تولید و عرضه مداوم رزین تبادل یونی با کیفیت بالا ، بهبود عملکرد رزین تبادل یونی و تولید محصولات جدید
مرحله 2:

تجزیه و تحلیل عملکرد رزین تبادل یونی ، اندازه گیری ظرفیت عملیاتی ، محاسبه مقدار مناسب آب ، توسعه تجاری فرآیند تصفیه ویژه ، آموزش فنی رزین تبادل یونی
مرحله 3:

طراحی و مساعدت فنی برای گیاهان تصفیه آب و کاربردهای ویژه ای که با محصولات کاملاً آبی تأمین می شود سیستم دمینالیزاسیون آب - تختخواب بسته بندی شده با سیستم آبی فوق العاده خالص - دستگاه مین زدایی پایه مواد پاک کننده مواد معدنی دارویی - جداسازی کروماتوگرافی برج میانی کربن فعال - تصفیه نشاسته قند | نرم کننده ها - گلیسیرین تصفیه کننده | FROXER برای حذف آهن و منگنز - اسیدهای آمینه را تصفیه می کند.


 نوع ژل رزین تبادل اسید قوی
B-SCR TRILITE: رزین استاندارد برای تماس با شبکه. 8٪ از کاربردهای آن شامل نرم سازی و یونیزاسیون آب ، جداسازی و بازیابی مواد معدنی ، تصفیه مواد شیمیایی / قندها / نیتروژن آلکیدی ، اکسیدان ها و دکستروز است. .
SCR04 TRILITE: رزین تبادل یونی برای رزین اتصال متقابل ، مناسب برای تصفیه DNA ، کاتالیزور بیوفنول-A.
SCR10 TRILITE: رزین تبادل یونی با رزین لینک بالا برای تصفیه آب عمومی ، تصفیه چگالش و سایر کاربردها. پایداری بالا در برابر اکسیداسیون
SCR12 TRILITE: رزین تبادل یونی یک رزین پیوند دهنده با مش بالا با کاربردهای SCR10 TRILITE و برخی فرآیندهای تصفیه خاص است.


رزین های تبادل اسید قوی از نوع متخلخل

CMP08 TRILITE: رزین اتصال شبکه. نرم سازی و یونیزاسیون آب. آب تصفیه نشده می تواند به منافذ پوست شما وارد شود و بنابراین
از فرم مناسب آن می توان به عنوان کاتالیزور ، برای تصفیه شیمیایی ، قند ، دکستروز ، جداسازی اسیدهای آمینه ، خشک شدن حالات آلی و برخی موارد دیگر استفاده کرد.
سه گانه CMP16:
رزینی از نوع متخلخل از اتصال استاندارد شبکه. به دلیل مقاومت عالی در برابر باقیمانده های آلی و تغییر رنگ برای تصفیه نشاسته و شربت قند / شکر مناسب است. تصفیه مواد شیمیایی ، شکر ، دکستروز ، کاتالیزورها و کم آبی از کشورهای قطبی.
Triple CMP18:
رزینهای تبادل یونی دارای عملکرد بالا ، پایداری مکانیکی و شیمیایی بالا و اندازه ذرات استاندارد هستند. منابع آب پر کلر را نرم کنید. تصفیه خازن چرخه سدیم. نشاسته ظرف و آب نبات رنگی.
CMP28 TRILITE: رزین مشبک با کیفیت بالا. پایداری بالا در برابر اکسیداسیون تصفیه آب عمومی ، تصفیه میعانات و سایر کاربردها.


موضوعات:
[ بازدید : 1 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

دستگاه تصفیه آب چاه صنعتی

سه شنبه 11 آذر 1399
18:21
تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب چاه صنعتی جهت مصارف مختلف :
تصفیه آب چاه برای تأمین آب آشامیدنی
تصفیه آب چاه با توجه به نوع مصرف طراحی شده است. برخی از چاه های عمیق با ابعاد بزرگ برای استخراج آب متعلق به وزارت نیرو است. از آب مورد استفاده در این چاه ها برای تأمین آب آشامیدنی شهرها استفاده می شود. آب این چاه ها بلافاصله پس از بهره برداری به تصفیه خانه ها منتقل می شود. پس از انتقال به تصفیه خانه ، آب مراحل تصفیه و تصفیه را طی می کند.
تصفیه آب چاه برای تأمین آب کشاورزی
وقتی هدف از تصفیه آب چاه تأمین آب کشاورزی است ، مسئله اصلی و اجتناب ناپذیر آنالیز آب است. دستگاه تصفیه آب با توجه به سختی آب ، نوع نمک ها ، شوری آب و تجزیه و تحلیل آن و نوع مصرف کشاورزی طراحی شده است. با توجه به نکات ذکر شده می توان مناسب ترین دستگاه تصفیه آب را طراحی و ساخت.
در برخی موارد ، بسته به نوع آب و نوع مصرف ، استفاده از یک سیستم تصفیه آب ساده و ارزان می تواند به هدف ما برسد.
تصفیه آب چاه برای تأمین آب لازم برای کارخانه ها و کارگاه ها
در مواردی که چاه کم عمق باشد و برای کارگاه یا کارخانه استفاده شود. با توجه به اهمیت وجود بسیاری از باکتری های بیماری زا ، نیاز به استفاده از تصفیه آب با تجزیه و تحلیل دقیق اجتناب ناپذیر است. در برخی از چاه ها ، احتمال آلودگی آب به فاضلاب انسان نیز زیاد است که با تجزیه و تحلیل می توان به آن دست یافت.
توجه: وضوح و رنگ شفاف و بدون بو آب به معنای عدم وجود باکتری ها و میکروارگانیسم ها در آب نیست.
تصفیه آب چاه برای تأمین آب مورد نیاز دام
تصفیه آب چاه برای استفاده در دام مانند تصفیه آب برای مصارف آشامیدنی است. طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب و فرآیند استفاده از آن بر اساس تجزیه و تحلیل آب چاه و مصرف آن ؛ طراح.
تصفیه آب چاه شامل چندین روش است. یکی از روشهایی که برای تصفیه آب چاه با نانو فیلتراسیون استفاده می شود ، سخت کننده رزین اسمز معکوس است. عواملی مانند شوری آب چاه ، آلودگی فاضلاب و فاضلاب و همچنین ذرات معلق موجود در آب چاه منجر به استفاده از روش های تصفیه آب چاه شده است.
با توجه به میزان و نوع آلاینده های مختلف موجود در آب چاه و همچنین نوع استفاده ، باید یک دستگاه تصفیه آب مناسب انتخاب و طراحی شود.
دستگاه تصفیه آب چاه صنعتی
در فرآیند تصفیه آب (نمک زدایی / نمک زدایی / نمک زدایی از آب نمک و آب دریا) و اصول طراحی دستگاه های تصفیه آب در نتیجه استفاده از غشا os اسمزی و اختلاف غلظت جریان نمک های محلول در آب و جامدات و جامدات محلول در آب از غلظت های بالاتر به پایین تر جریان دارد. آب ورودی علاوه بر ظرفیت های مورد نظر ، پارامترهایی مانند فشار ورودی ، فشار اسمزی ، بازده تولید پساب و پارامترهای لازم باید طبق برنامه معتبر ، کل فرایند محاسبه شود. کنترل طراحی را در دست بگیرید.
ظرفیت سیستم های تصفیه آب تولید شده توسط شرکت مهندسی آب پاکسازان ، تولید کننده و سازنده دستگاه های تصفیه آب (دستگاه آب شیرین کن) در حالت های نیمه صنعتی با ظرفیت 400 GPD و در مدل های صنعتی از 5 متر مکعب در روز تا 5000 متر مکعب در شب می تواند امروزه طراحی و ساخته شود.
شرکت آب پاکسازان که تولید کننده دستگاه های تصفیه آب (نیمه صنعتی - صنعتی) می باشد ، برای خرید دستگاه های تصفیه آب و خرید دستگاه های تصفیه آب صنعتی از واحد فروش ، مایل به همکاری با مشتریان عزیز و ثبت سفارش آنلاین می باشد.
تاریخچه تصفیه آب چاه
استفاده از منابع آب زیرزمینی در ایران سابقه تاریخی دارد. در گذشته آنها برای تأمین آب مورد نیاز خود کانال هایی حفر می کردند و طی قرن ها با استفاده از این روش توانسته اند منابع آبی خود را مدیریت و بهبود بخشند. این کانال متشکل از چندین چاه است که به صورت عمودی روی یک سطح مایل حفر شده اند. این چاه های زیرزمینی توسط یک گذرگاه متصل می شوند که دارای شیب ملایم زمین است.
در سالهای اخیر ، با گسترش صنعت ، کشاورزی و رشد جمعیت ، فشار بیشتری برای تأمین آب ، به ویژه از منابع زیرزمینی وجود داشته است. این فشار منجر به احداث بسیاری از چاههای آب در مناطق مختلف ایران شد. در همین حال ، شوری یا تلخی آب چاه ، آلودگی با فاضلاب و پساب های صنعتی و انسانی ، کدورت و ذرات شن و ماسه در آب منجر به روند استفاده از دستگاه های تصفیه آب صنعتی برای تصفیه آب چاه شده است.
آب مورد استفاده از چاه ها کاربردهای مختلفی دارد از جمله:
 • تأمین آب آشامیدنی
 • تأمین آب کشاورزی
 • کارخانه ها
 • گاو
روش های تصفیه آب چاه
 • کلرزنی
 • استفاده از دستگاه های تصفیه آب صنعتی
 • از یک شیرین کننده دریایی استفاده کنید
 • اسمز معکوس RO
 • استفاده از سخت کننده های رزین
 • فیلتراسیون نانو
 • اولترافیلتراسیون
دستگاه تصفیه آب چاه صنعتی
روش های تصفیه آب چاه با توجه به کیفیت مورد نیاز طراحی شده است. در برخی موارد ، آب فقط با سیستم کلرزنی قابل استفاده است. با این حال ، در بعضی از چاه ها ، به دلیل شوری زیاد (تلخی) ، نیاز به اصلاحات بیشتر است.
یکی از روش های تصفیه آب چاه ، استفاده از دستگاه های تصفیه آب صنعتی است. علاوه بر این ، می توان از نمک زدایی دریایی برای تصفیه چاههای نزدیک دریا استفاده کرد.
روش دیگری که استفاده می شود یا اسمز معکوس است یا اسمز معکوس. همچنین استفاده از سختی گیرهای رزینی و استفاده از نانو فیلتر از محبوب ترین روش های تصفیه آب چاه است.
در روش اسمز معکوس ، فاکتورهای شوری ، حلال ها و سختی آب توسط غشایی نیمه تراوا با کمک پمپ فشار بالا از آب جدا می شوند. در نتیجه ، آب با خلوص بالا و کیفیت خوب تولید می شود.
در روش سخت شدن رزین در تصفیه آب چاه ، فقط عوامل تصفیه آب موقتی شامل یون های کلسیم و منیزیم از آب خارج می شوند و کاتیون های آبی و آنیون های دیگر در آن باقی می مانند.
چاه های آب به دلیل ساختار و شکل زمین شناسی مانند یک فیلتر شن بزرگ عمل می کنند و بنابراین قسمت بزرگی از ذرات معلق و شن و ماسه را عبور نمی دهند. با این حال ، این شکل گیری طبیعی زمین به دلایل مختلف و به دلیل عواملی مانند زمین لرزه یا افت شدید سطح آب های زیرزمینی مختل می شود ، که باعث می شود مقدار زیادی شن از چاه خارج شود. در چنین مواردی ، تصفیه شن ، هیدروسیکلون یا در صورت لزوم اولترا فیلتراسیون در تصفیه آب چاه توصیه می شود.

موضوعات:
[ بازدید : 7 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

تصفیه آب صنعتی حوض

پنجشنبه 13 آذر 1399
12:59
تصفیه آب

تصفیه آب صنعتی حوض چه فرآیندی دارد؟

نشت آب از طریق خاک و سنگها می تواند مواد معدنی حاوی آهن و منگنز را حل کرده و حفظ کند ، بنابراین تصفیه آب مهم است.
در چاه های عمیق ، جایی که میزان اکسیژن کم است ، آب حاوی آهن / منگنز شفاف و بی رنگ است (آهن و منگنز حل می شود).
آب شیر ممکن است خالص باشد ، اما هنگامی که در معرض هوا قرار می گیرد ، آهن و منگنز اکسید می شوند و از شکل های محلول و بی رنگ به شکل های رنگی و جامد تبدیل می شوند.
رنگ
آهن موجود در آب باعث ایجاد لکه های زرد ، قرمز یا قهوه ای روی ظروف ، لباسشویی و وسایل لوله کشی می شود.
آهن لباس های قهوه ای مایل به قرمز ، ظروف چینی ، ظروف فلزی و حتی ظروف شیشه ای را لکه دار خواهد کرد.
آهن می تواند چاه ها ، پمپ ها ، سم پاش ها ، ماشین ظرفشویی و سایر وسایل را مسدود کند.
آب زرد یا قرمز اغلب نشانه خوبی از آهن است.
با این حال ، یک آزمایشگاه می تواند مقدار دقیق آهن را برای شما تعیین کند ، که می تواند در تعیین بهترین نوع دستگاه تصفیه آب مفید باشد.
تصفیه اب صنعتی حوض
1. فرایند تکنولوژیکی تجهیزات تصفیه آب صنعتی 5 متر مکعب در شبانه روز
مخزن آب خام - پمپ آب خام - فیلتر شن کوارتز - فیلتر کربن فعال - فیلتر ایمنی - پمپ میزبان اسمز معکوس - میزبان غشای RO - مخزن آب خالص
شماره تماس / WeChat: 13713176037 Miss Xu QQ78095311 ، نصب و رفع اشکال در سراسر کشور در دسترس است.
از آنجا که شرکت تصفیه آب آب پاکسازان یک تولید کننده است ، می تواند انواع مختلف و مشخصات تجهیزات تصفیه آب را با توجه به نیاز کاربران طراحی و تولید کند. ظرفیت تولید آب کم تجهیزات آب خالص شرکت 5 متر مکعب در شبانه روز تن در ساعت ، 2 تن در ساعت ، 3 تن ، 4 تن ، 6 تن ، 5 تن در ساعت ، 8 تن ، 9 تن ، 10 تن است تن / ساعت ..... تولید آب در مقیاس بزرگ 15T / H ، 20T / H ، 30T / H ، 50T / H است ، تصفیه آب Lvjian به منظور ارائه راه حل های مناسب آب به مشتریان طراحی شده است! ما برای همکاری برنده تلاش می کنیم!
لطفا توجه داشته باشید! لطفا توجه داشته باشید!
قیمت مشخص شده در وب سایت هیچ ارزش مرجعی ندارد. لطفا با پرسنل فروش مشورت کنید. اگر فقط به قیمت اهمیت می دهید ، لطفا ادامه دهید. شرکت ما آب پاکسازان بیش از ده سال تولید کننده است. رقابت شدید آنچه می خواهیم سود منطقی است.
به منظور تأمین برخی صنایع با نیاز کم آب ، ما تجهیزات کوچک و استاندارد را در تمام طول سال در انبار نگه خواهیم داشت. حجم تولید بیشتر خواهد بود و هزینه کنترل خواهد شد. برای برداشت هرچه سریعتر پول ، نرخ نسبتاً پایینی خواهیم داشت. البته ، هر چقدر قیمت ارزان باشد ، ارزش پول پیش فرض اصلی است.
حتی با تولید آب و الزامات کیفیت آب یکسان ، بسیاری از فاکتورها مانند فناوری تجهیزات ، مواد تجهیزات ، مارک تجهیزات و درجه اتوماسیون در قیمت تأثیر می گذارد.
اگر می خواهید بدانید که دستگاه تصفیه آب صنعتی 5 متر مکعب در شبانه روز به قیمت استاندارد فیلتراسیون آب در صنایع مختلف می رسد ، باید س followingالات زیر را به ما بگویید.
1. تولید آب مورد نیاز (چقدر آب در ساعت مورد نیاز است؟ تولید آب به طور مستقیم بر قیمت تأثیر می گذارد) ؛
2. منابع آب خام (آب لوله کشی ، آب زیرزمینی ، آب رودخانه ، فاضلاب ...) ، علاوه بر آب لوله کشی ، ارائه گزارش کیفیت آب برای سایر منابع آب ، جایی که منبع آب متفاوت است ، روند تصفیه نیز متفاوت است و قیمت متفاوت خواهد بود. .
3. الزامات مربوط به کیفیت آب: رسانایی یا مقاومت چیست؟ از چه صنعتی استفاده می شود؟ یا سایر الزامات خاص ؛
4. آیا الزاماتی برای مخزن پیش تصفیه و مواد خط لوله وجود دارد؟ (پیکربندی استاندارد مخزن فیلتر FRP است ، پیکربندی استاندارد خط لوله PVC است)
5- آیا برای ذخیره آب امکانات ذخیره سازی آب وجود دارد؟ آیا مخزن آب قیمتی دارد؟ (در اصل توسط کاربر ارائه می شود)
6. آیا پیش درمانی اتوماتیک است؟ دستی؟ (اشاره به کنترل خودکار یا کنترل دستی در هنگام شستشوی مجدد و تمیز کردن رزین ، قیمت اتوماتیک نسبتا بالا است) ؛
تصفیه آب ، آهن و منیزیم در آب
آب همیشه قسمت مهمی از زندگی روزمره و نیاز به تصفیه آب بوده است.
آهن و منگنز مواد معدنی رایج موجود در پوسته زمین هستند.

تصفیه اب صنعتی حوض
1. شرح فرآیند تجهیزات تصفیه آب صنعتی 5 متر مکعب در شبانه روز:
دستگاه تصفیه آب صنعتی فرآیند اسمز معکوس نسبتاً پیشرفته ای را انجام می دهد که عمدتا برای حذف ناخالصی ها (مواد معلق) ، نمک (حالت یونی) ، میکروارگانیسم ها و باکتری ها در بدن آب استفاده می شود. فرآیندهای شیرین سازی سنتی تر ، تقطیر ، تبادل یونی و تجهیزات آب برقی دیونیزه نسبتاً جدید است. با این حال ، به دلیل مزایای هزینه و کار ساده ، از درمان غشای اسمز معکوس به طور عمده استفاده می شود و میزان نمک زدایی سیستم در بالاترین 97٪ ثابت است. اگر الزامات کیفیت آب کمی بیشتر باشد ، می توان حدود 98٪ از یونها را با غشا os اسمز معکوس حذف کرد ، سپس نمک زدایی عمیق توسط لایه خاص درجه هسته ای ، عمر طولانی ، هدایت آب 0.2-5us / cm ، تولید آب این محلول را می توان کمتر از 1 تن در ساعت ، به طوری که بتواند بدون تخلیه فاضلاب اسید و قلیایی و بدون مراحل کار پیچیده ، نیازهای کیفیت آب را برآورده کند. اگر خروجی آب نسبتاً زیاد باشد یا کیفیت آب به بیش از 10M um نیاز داشته باشد ، می توان از لایه مخلوط شده با استفاده از آب EDI تولید مجدد یا دیونیزه الکترولیتی استفاده کرد ، مقاومت آب خالص می تواند به 18.2MΩ برسد. cm @ 25 ℃ ، تا رسیدن به استاندارد آب فوق العاده خالص ، فراتر از سطح آب آزمایشگاه 1. طرح جدید انسانی برای دستیابی به جداسازی آب و برق و افزایش عملکرد ایمنی محصول به کار رفته است. این محصول با یک دستگاه یکپارچه ، کاربری آسان و کم هزینه ای دارد.
آهن در آب
غلظت آهن در آب آشامیدنی محدودیتی ندارد ، اما می تواند اثرات غیر سمی ناشی از آب با غلظت زیاد آهن داشته باشد.
مانند آسیب به لوله کشی. اکسیداسیون ذرات آهن محلول در آب ، آهن را به سفید ، سپس زرد و در نهایت به ذرات جامد قهوه ای مایل به قرمز از آب تغییر می دهد.
علاوه بر این ، طیف گسترده ای از غلظت آهن در آبهای طبیعی وجود دارد.
دسترسی به آب تمیز قسمت مهمی از زندگی همه افراد است ، اما اغلب نگرانی در مورد آلودگی آب به فلزات سنگین وجود دارد.
فلزات سنگین موجود در آب را می توان با ردیاب های رنگی قابل مشاهده ماوراio بنفش (UV) که غلظت آهن در آنها اندازه گیری می شود ، تشخیص و اندازه گیری کرد.
در آب چاه اتو کنید
معمولاً آهن موجود در آب برای سلامتی خطرناک نیست. بدن شما برای حمل اکسیژن در خون به آهن نیاز دارد.
بیشتر آهن از طریق غذا تامین می شود زیرا بدن نمی تواند به راحتی آهن را از آب جذب کند.
اگر باکتری های مضر وارد چاه شوند ، می توانند باعث اضطراب شوند.
برخی ارگانیسم های مضر برای رشد به آهن احتیاج دارند.
در صورت وجود آهن در آب ، خلاص شدن از شر باکتری های مضر دشوارتر خواهد بود.
لذت بردن
آهن ممکن است طعم فلزی به آب بدهد و بر طعم غذاها و نوشیدنی ها تأثیر بگذارد.

موضوعات:
[ بازدید : 9 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

تصفیه آب صنعتی | اسمز معکوس

چهارشنبه 26 آذر 1399
16:49
تصفیه آب

تصفيه آب صنعتي به روش اسمز معکوس و نحوه عملکرد آن :
تصفیه آب صنعتی به روش اسمز معکوس یا همان reverse osmosis (ro)  یکی از مقرون به صرفه ترین روش‌ در میان چندین روش شیرین سازی آب است که شرکت آب پاکسازان به عنوان بزرگترین طراح و تولید کننده دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی، فیلترهای شنی وانواع پکیج‌های تصفیه آب ساختمانی ،چربی گیر و تصفیه فاضلاب درجنوب کشور مشغول به فعالیت می‌باشد .جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما به سایت abpaksazan.com مراجعه نمایید.
  اسمز معکوس یک حرکت معکوس اسمز است. این یک روش جداسازی است که با احتباس انتخابی یک غشا semi نیمه نفوذ پذیر تحت فشار ، ماده حل شده و حلال را در محلول جدا می کند و به طور گسترده ای در مایعات مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. تصفیه و غلظت ، متداول ترین نمونه کاربرد در فرآیند تصفیه آب ، استفاده از فناوری اسمز معکوس برای از بین بردن ناخالصی هایی مانند یون های غیر آلی ، باکتری ها ، ویروس ها ، مواد آلی و کلوئیدهای موجود در آب خام برای بدست آوردن آب تصفیه شده با کیفیت بالا است.

دستورالعمل های عملیاتی:
برای جلوگیری از آسیب احتمالی غشا ، از ایجاد فشار ناگهانی یا تغییرات جریان متقابل بر روی عناصر مارپیچ در هنگام راه اندازی ، خاموش شدن ، تمیز کردن یا توالی های دیگر خودداری کنید. در هنگام راه اندازی ، تغییر تدریجی از حالت سکون به حالت عملیاتی به شرح زیر توصیه می شود: فشار خوراک باید به تدریج در یک بازه زمانی 30-60 ثانیه ای افزایش یابد. سرعت جریان متقاطع در نقطه کار تنظیم شده باید به تدریج و طی 15-20 ثانیه حاصل شود. نفوذ بدست آمده از ساعت اول عمل باید دور ریخته شود.
راه اندازی مناسب سیستم های تصفیه آب با اسمز معکوس برای آماده سازی غشاها برای سرویس دهی و جلوگیری از آسیب غشای ناشی از تغذیه بیش از حد یا شوک هیدرولیکی ضروری است. پیروی از توالی راه اندازی مناسب همچنین به شما اطمینان می دهد که پارامترهای عملکرد سیستم با مشخصات طراحی مطابقت دارند تا اهداف کیفیت و بهره وری آب سیستم قابل دستیابی باشد. قبل از شروع مراحل راه اندازی سیستم ، قبل از غشا ، بارگیری عناصر غشا membrane ، کالیبراسیون ابزار و سایر بررسی های سیستم باید انجام شود. برای اطلاعات بیشتر لطفاً به ادبیات اطلاعات برنامه با عنوان "ترتیب شروع" (فرم شماره 609-02077) مراجعه کنید.
اطلاعات کلی:
بعد از خیس شدن اولیه ، عناصر را همیشه مرطوب نگه دارید. اگر محدودیت ها و دستورالعمل های ارائه شده در این بولتن به شدت رعایت نشود ، ضمانت محدود باطل است. برای جلوگیری از رشد بیولوژیکی در هنگام خاموش شدن طولانی مدت سیستم ، توصیه می شود که عناصر غشا در یک محلول نگهدارنده غوطه ور شوند. مشتری کاملاً مسئول تأثیرات مواد شیمیایی و روان کننده های ناسازگار بر روی عناصر است. حداکثر افت فشار در کل مخزن تحت فشار (محفظه) 50 psi (3.4 bar) است. در هر زمان از فشار استاتیک طرف نفوذ در کنار فشار خودداری کنید.

توجه: استفاده از این محصول به خودی خود تضمین کننده حذف کیست و عوامل بیماری زا از آب نیست. کاهش کیست و پاتوژن موثر به طراحی کامل سیستم و عملکرد و نگهداری سیستم بستگی دارد. توجه: هیچ گونه حق آزادی حق ثبت اختراع متعلق به فروشنده یا دیگران قابل استنباط نیست. از آنجا که شرایط استفاده و قوانین قابل اجرا ممکن است از یک مکان به مکان دیگر متفاوت باشد و ممکن است با گذشت زمان تغییر کند ، مشتری مسئولیت تعیین مناسب بودن محصولات و اطلاعات موجود در این سند را برای استفاده مشتری و همچنین اطمینان از مطابقت با محل کار و شیوه های دفع مشتری را بر عهده دارد. قوانین قابل اجرا و سایر مصوبات دولتی. فروشنده هیچ گونه تعهدی یا مسئولیتی را در قبال اطلاعات موجود در این سند به عهده نمی گیرد. هیچ ضمانتی داده نمی شود. کلیه ضمانت های قابل تحمل در مورد قابلیت تحمل یا تناسب برای یک هدف خاص به طور صریح منتفی است.

غشایی که برای ماده ای که از آن عبور می کند انتخابی باشد غشای نیمه تراوا نامیده می شود.به طور کلی غشایی که فقط می تواند از طریق حلال ها عبور کند اما از املاح نیست ، غشای نیمه تراوا ایده آل نامیده می شود. هنگامی که حجم یکسانی از محلول رقیق (مانند آب شیرین) و محلول غلیظ (مانند آب نمک) در دو طرف غشا semi نیمه تراوا قرار گیرد ، حلال موجود در محلول رقیق به طور طبیعی از غشا semi نیمه تراوا عبور می کند و خود به خود به طرف محلول غلیظ جریان می یابد. به این پدیده نفوذ گفته می شود. وقتی اسمز به تعادل رسید ، سطح مایع کنار محلول غلیظ با ارتفاع مشخصی از سطح مایع محلول رقیق بالاتر خواهد بود ، یعنی اختلاف فشار ایجاد می شود و این اختلاف فشار همان فشار اسمزی است. اندازه فشار اسمزی به خصوصیات ذاتی محلول بستگی دارد ، یعنی به نوع ، غلظت و دمای محلول غلیظ مربوط می شود و هیچ ارتباطی با خصوصیات غشای نیمه تراوا ندارد. اگر فشار بیشتری از فشار اسمزی در کنار محلول غلیظ اعمال شود ، جهت جریان حلال مخالف جهت نفوذ اولیه خواهد بود و از محلول غلیظ به سمت محلول رقیق شروع به جریان می کند.به این فرآیند اسمز معکوس گفته می شود.1. دامنه کاربرد
  تهیه آب فضایی ، آب تصفیه شده ، آب مقطر و غیره ؛ تولید شراب و تخریب آب ؛ پیش آماده سازی آب برای داروسازی ، الکترونیک و سایر صنایع ؛ غلظت ، جداسازی ، تصفیه و توزیع آب فرآیندهای شیمیایی ؛ مینزدایی و نرم شدن آب خوراک دیگ بخار ؛ آب دریا ، تلخ نمک زدایی آب نمک ؛ تصفیه آب و فاضلاب در صنایع تولید کاغذ ، آبکاری ، چاپ و رنگرزی. به عنوان یک فناوری بهره برداری واحد جداسازی مایعات جدید و با بازده بالا ، فناوری جداسازی غشایی که توسط غشاهای جداسازی پلیمری ارائه شده است ، در 30 سال گذشته به پیشرفت سریع چشمگیری دست یافته است و به طور گسترده ای در زمینه های مختلف اقتصاد ملی مورد استفاده قرار گرفته است.
2. وضعیت کاربرد غشای اسمز معکوس
در میان فن آوری های مختلف جداسازی غشاها ، فناوری اسمز معکوس موفق ترین ، سریع ترین رشد و محبوب ترین یکی از فناوری های چند سال اخیر در چین است. تخمین زده می شود که از سال 1995 ، استفاده از غشاهای اسمز معکوس هر ساله به طور متوسط ​​20٪ افزایش یافته است ؛ طبق آمارهای محافظه کارانه ، بازار عرضه عناصر غشای اسمز معکوس صنعتی در سال 1999 6000 غشای 8 اینچی و 26000 غشای 4 اینچی بوده است. بازار در سال 2012 حتی قویتر بود و میزان غشاها سال به سال به طور قابل توجهی افزایش می یافت. تخمین زده می شود که استفاده از فناوری اسمز معکوس ارزش تولید سالانه بیش از 1 میلیارد یوان در صنعت تصفیه آب ایجاد کرده است. بزرگترین زمینه داخلی کاربرد غشای اسمز معکوس داخلی هنوز هم در مقیاس بزرگ آب دیگ بخار ، انواع مختلف آب خالص صنعتی ، اندازه بازار آب آشامیدنی دوم ، الکترونیک ، نیمه هادی ، دارویی ، پزشکی ، مواد غذایی ، نوشیدنی ، شراب ، مواد شیمیایی ، حفاظت از محیط زیست و سایر صنایع است این برنامه مقیاس خاصی را نیز تشکیل داده است.
3. آخرین توسعه غشاهای اسمز معکوس
غشای فشار ضعیف دارای مزایای صرفه جویی در مصرف برق و کاهش سطح فشار قطعات مکانیکی مربوطه و در نتیجه کاهش در هزینه های مواد است. از سال 1999 ، نسبت کاربرد غشاهای فشار بسیار کم افزایش یافته است. این مورد در دستگاه های کوچک عمدتا با استفاده از غشاهای 4 اینچی استفاده می شود. برجسته ترین موارد ، استفاده از غشاهای فشار خیلی کم در تاسیسات در مقیاس بزرگ نیز روند افزایشی را نشان می دهد.در حال حاضر ، میزان آب تولیدی بزرگترین تاسیسات با استفاده از غشاهای فشار فوق العاده کم 650 تن در ساعت است. رسوب زدگی غشای کم رسوب بزرگترین خطر در کاربردهای اسمز معکوس است. در حال حاضر ، چندین غشای با آلودگی کم با عملکرد ضد آلودگی قوی ، عمر طولانی ، فرکانس تمیز کردن کم و تمیز کردن آسان ظاهر شده است.
غشاهای اسمز معکوس با بار مثبت در حال حاضر به طور گسترده ای از غشاهای کامپوزیتی فشار کم و فشار بسیار کم استفاده می شود. مواد همگی از پلی آمیدهای معطر هستند و سطح غشا negative منفی است. اکنون برخی از تولید کنندگان غشا have غشاهای کامپوزیتی با فشار کم با بار مثبت تولید کرده اند. غشا، ، این نوع غشا currently در حال حاضر عمدتا در تهیه سیستم های آب با خلوص بالا با مقاومت بالا استفاده می شود. غشا charge بار مثبت ES10C تولید شده توسط شرکت نیتو دنکو ژاپن به آب با خلوص بالا با مقاومت 10-15 مگا اهم در سیستم اسمز معکوس سه مرحله ای صنعت نیمه رسانا رسیده است ؛ کل تولید نهایی آب سه کارخانه تولید شرکت الکترونیکی هیوندای کره 800 تن است سیستم اسمز معکوس سه مرحله ای ساعتی دارای مقاومت در برابر آب 8-9 مگا اهم است ؛ سیستم اسمز معکوس سه مرحله ای 170 تن در ساعت یک کارخانه نیمه هادی در شانگهای نیز دارای شاخص های فوق است. بعلاوه ، در سیستم اسمز معکوس دو مرحله ای با مقیاس 20-5 تن در ساعت در چندین کارخانه داروسازی داخلی ، مقاومت در برابر آب تولید اسمز معکوس 7/1 مگا اهم است.


غشای اسمز معکوس مقاوم در برابر درجه حرارت بالا ، درجه مواد غذایی ، درجه بهداشتی غشای نفوذپذیر. علاوه بر این ، غشاهای مختلف اسمز معکوس با درجه غذایی یا بهداشتی با ساختارهای خاص عناصر غشایی نیز در چین شروع به استفاده کرده اند.

در تولیدات صنعتی ، غشاهای اسمز معکوس نوعی از اجزای تصفیه آب هستند که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از افراد نیز چنین سوالاتی را می پرسند. غشا os اسمز معکوس صنعتی چه مدت استفاده می شود؟ چند بار باید غشای اسمز معکوس تعویض شود؟ در حقیقت ، هیچ پاسخ روشن و واحدی برای این سوال وجود ندارد ، اما این به کاربرد خاص آن بستگی دارد.


غشای اسمز معکوس GE در هنگام استفاده دچار خطا می شود اما اگر به موقع حل نشود ، به طور حتم عمر مفید آن کوتاهتر می شود.برخی از کاربران می گویند غشاهای اسمز معکوس GE غالباً در حین استفاده دچار خطا می شوند.علت چیست؟ برای اطمینان از بهبود به موقع عملکرد آن ، باید علت را به روشنی درک کرد.

1. تغییرات مکرر کیفیت آب باعث آلودگی غشا می شود

کیفیت آب آب اصلی همان کیفیت آب طراحی شده است که باعث افزایش بار پیش تصفیه می شود.از آنجا که آب نفوذ شده حاوی ناخالصی های بیشتری از جمله غیر آلی ، آلی ، میکروارگانیسم ، گرانول و کلوئیدها است ، احتمال آلودگی غشا افزایش می یابد.

2. رسوب غشا ناشی از تمیز کردن نادرست و روش های نادرست تمیز کردن

در فرآیند استفاده ، علاوه بر تخریب طبیعی عملکرد غشا ، تمیز کردن نامناسب و روش های تمیز نادرست نیز از عوامل مهمی هستند که باعث آلودگی جدی غشا می شوند.

3. دارو به درستی تجویز نشده است

در استفاده از غشای پلی آمید کامپوزیت ، از آنجا که غشا poly پلی آمید مقاومت کمی در برابر کلر باقیمانده دارد ، استفاده از مواد ضد عفونی کننده مانند کلر به درستی اندازه گیری نشده و کاربر توجه کافی به جلوگیری از میکروارگانیسم ها ندارد ، که ممکن است به راحتی منجر به آلودگی میکروبی شود.

4. سایش سطح فیلم

عنصر غشا توسط ماده خارجی مسدود می شود یا سطح غشا ab ساییده می شود (مانند شن و ماسه و غیره). در این حالت ، برای تشخیص اجزای موجود در سیستم ، یافتن عنصر آسیب دیده ، اصلاح پیش تصفیه و جایگزینی عنصر غشا باید از روش تشخیص استفاده شود.

غشای اسمز معکوس GE

طبیعی است که غشا os اسمز معکوس در حین استفاده آلوده شود. تا زمانی که علت واقعی آن مشخص شود ، مشکل واقعی را می توان به صورت علامتی برطرف کرد. نگهداری صحیح می تواند به طور موثری باعث افزایش طول عمر غشاm اسمز معکوس شود. بنابراین ، لازم است کاربر آن را به طور دقیق درک کند.

غشا os اسمز معکوس برای ایجاد ثبات در عملکرد فیلتراسیون آن ، باید مرتباً در طول استفاده طولانی مدت تمیز شود. در مقاله قبلی ، ما پدیده های آلودگی رایج و روش های درمانی مربوطه را معرفی کرده ایم. اپراتورها می دانند که چگونه غشاهای اسمز معکوس GE را قضاوت کنند. اینکه آیا باید تمیز شود ، اما من مراحل صحیح تمیز کردن غشاهای اسمز معکوس GE را نمی دانم.

1. برای پمپاژ آب محصول اسمز معکوس تمیز و بدون کلر از مخزن تمیز کننده (یا منبع آب مربوطه) به داخل مخزن تحت فشار قرار دهید و آن را برای چند دقیقه تخلیه کنید.

2. از آب محصول تمیز برای تهیه مایع تمیز کننده در مخزن تمیز کننده استفاده کنید.

3. مایع تمیز کننده را به مدت 1 ساعت یا یک زمان از پیش تعیین شده در مخزن تحت فشار قرار دهید.

4. پس از اتمام تمیز کردن ، جعبه تمیزکاری را تخلیه کرده و بشویید و سپس جعبه تمیز کردن را برای آبکشی بعدی با آب محصول تمیز پر کنید.

5- با استفاده از پمپ آب محصول تمیز و بدون کلر را از مخزن تمیز کننده (یا منبع آب مربوطه) به مخزن فشار وارد کنید و آن را برای چند دقیقه تخلیه کنید. 6. پس از شستشوی سیستم اسمز معکوس ، سیستم اسمز معکوس را با دریچه تخلیه آب محصول باز تا زمانی که آب محصول تمیز شود ، بدون کف یا مواد پاک کننده اجرا کنید (معمولاً 15 تا 30 دقیقه).
غشاهای اسمز معکوس صنعتی عموماً بین زمان استفاده و محل استفاده و کیفیت آب رابطه بسیار نزدیک دارند. غشا os اسمز یا غشاm اسمز معکوس جایگزین می شود. اگر می خواهید در مورد دانش غشای اسمز معکوس بیشتر بدانید ، می توانید "خلاصه ای از مشکلات رایج سیستم غشا اسمز معکوس و راه حل ها [اخبار فنی و سریع]"

از آنجا که فناوری اسمز معکوس به سطح کاربرد صنعتی رسیده است ، به طور گسترده ای در نمک زدایی آب دریا ، تأمین آب و تصفیه فاضلاب شهری و همچنین پتروشیمی ، مهندسی برق ، مهندسی متالورژی ، صنایع شیمیایی سبک و سنگین ، صنایع الکترونیک ، صنایع دارویی ، صنایع غذایی و سایر زمینه ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است. تصفیه آب و آب شیرین کن به یکی از اصلی ترین فن آوری های فرآیندهای تصفیه آب در بسیاری از زمینه های مهم صنعتی تبدیل شده است. <br> در زمینه تصفیه فاضلاب ، اسمز معکوس به یک فرآیند معمول برای تصفیه منابع فاضلاب تبدیل شده است ، و امکان استفاده مجدد از فاضلاب با کیفیت بالا در محل را فراهم می کند. در مقایسه با سایر فن آوری های تصفیه آب ، فرآیند اسمز معکوس به طور موثری کیفیت آب را بهبود می بخشد ، مصرف انرژی را کاهش می دهد ، آلودگی را کاهش می دهد و سطح فناوری و سطح محصول صنایع مرتبط را بهبود می بخشد. <br> این مقاله به روند بازیافت اسمز معکوس فاضلاب آبکاری آبکاری فلزات سنگین در یک کارخانه بزرگ الکترونیک در شنژن متمرکز است. این مقاله به طور عمده در مورد نقایص فرآیند اسمز معکوس بحث کرده و راه حلهای مربوطه را پیشنهاد می کند. ابتدا باید برنامه کنترل خودکار دوباره بازنویسی شود ، به طوری که با توقف سیستم ، مناسب است که سیستم را به مدت 10 دقیقه با آب خام شستشو دهید. دوم ، تأثیر فیلترهای مکانیکی در حذف مواد آلی قابل توجه نیست. میانگین TOC پساب 5 میلی گرم در لیتر است. توصیه می شود پس از آن فرآیند اولترافیلتراسیون یا فیلتر کربن فعال اضافه کنید. سوم ، کیفیت عنصر فیلتر مورد استفاده در فیلتر امنیتی و آب بندی آن ضعیف است. می توان از عنصر فیلتر کاملاً دقیق BetaPure CUNO برای مرجع بعدی استفاده کرد. روش آب بندی فیلتر موجود فیلتر باید بهبود یابد. چهارم ، پمپ اندازه گیری دارویی در سیستم دوز شیمیایی باید بزرگتر و بهتر باشد و بازدارنده مقیاس ترجیحاً باید فسفات آلی یا اسید پلی اکریلیک باشد. پنجم ، مصرف زیاد انرژی پمپ فشار قوی در محل بر عمر آن تأثیر می گذارد. توصیه می شود از Grundfos CRN64-4 برای تأمین فشار غشای آب خوراک مناسب (13 12 12 بار) و کاهش مصرف انرژی سیستم استفاده کنید. ششم ، سیستم تمیز کردن شیمیایی ابتدا جریان تمیز کنندگی کمی دارد (30-40 متر مکعب در ساعت). ماده تمیز کننده اسید سیتریک اثر محدودی دارد ، بنابراین نمی تواند آلودگی های غشای اسمز معکوس را به طور کامل تمیز کند. جریان تمیز کردن توصیه شده حدود 70 متر مکعب در ساعت است. فشار تمیز کردن باید 3 ~ 5 بار باشد و ماده تمیز کننده باید همراه با اسید و قلیا استفاده شود. سرانجام ، بهتر است یک سیستم شستشوی آب خالص تنظیم کنید. وقتی سیستم خاموش شد ، سیستم را با آب محصول به مدت 10 دقیقه با جریان شستشوی حدود 70 متر مکعب در ساعت شستشو دهید ، بهترین اثر خواهد بود. علاوه بر این ، برای بهبود عمر عملی اسمز معکوس ، تقویت آموزش فنی مربوطه به اپراتورهای داخلی ضروری است. علاوه بر این ، مدیریت طبقه بندی و تخلیه فاضلاب را تقویت کرده و تخلیه پرمنگنات پتاسیم با غلظت بالا و سایر مایعات زائد را در آب خام اسمز معکوس منع کنید.

محدود کردن عملکرد با حفظ آرامش خاطر

RO اشتیاق ماست. نقاط قوت آن را می دانیم. ما همچنین محدودیت های آن را می دانیم. با فرآیند و نرم افزار CCRO ، سرانجام می توانیم از قدرت کامل آن استفاده کنیم و سیستم شما را بسازیم
آسان

آب و شرایط عملیاتی به مرور زمان تغییر می کنند. CCRO به طور خودکار با شرایط گسترده ای سازگار می شود و نیاز به تخصص و نظارت دائمی را از بین می برد و عملکرد RO را آسان تر می کند.
قابل اعتماد

انعطاف پذیری ذاتی و رسوب گذاری CCRO تعمیر و نگهداری را به نصف کاهش می دهد و به طور چشمگیری باعث کاهش زمان خرابی می شود.
کارآمد
50٪ -90٪ اتلاف آب کمتر ، مصرف کم انرژی و کاهش تعمیر و نگهداری ، بازپرداخت سریع را انجام می دهد ، اغلب طی چند ماه.

FilmTec ™ Aqualast ™ 1812-HR
 

عناصر مسکونی RO FilmTec ™ Aqualast ™ 1812-HR عملکرد فوق العاده ضد مقیاس سازی و رد زیاد دارند تا در هنگام تصفیه TDS و سختی آبهای معمول در عملکرد سیستم بازیابی بالا یا ذاتی آبهای منبع منطقه ای ، بتوانند منجر به بهره وری آب در صنعت با طول عمر عناصر طولانی شوند. عملکرد با رد بالا ، ورق مسطح ضد مقیاس سازی و فناوری طراحی عناصر که در پیکربندی عناصر 1812 مناسب برای محفظه های استاندارد عناصر گنجانیده شده است ، حاصل می شود.

منبع : abpaksazan.com


موضوعات:
[ بازدید : 8 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

فروش دستگاه تصفیه آب صنعتی

يکشنبه 30 آذر 1399
17:45
تصفیه آب

فروش دستگاه تصفيه آب صنعتي يا به عبارتي فروش آب شيرن کن صنعتي:

جهت خريد يا فروش دستگاه‌هاي تصفيه آب صنعتي ro يا همان آب شيرين کن‌هاي صنعتي و نيمه صنعتي شما مي‌توانيد با از يکي از راه‌هاي مردمي(folkd) يا اينستاپيپر(Instapaper) اقدام کنيد، همچنين ميوانيد با مراجعه به سايت اخبار رسمي اطلاعات خود را در زمينه سيستم ro (اسمز معکوس) ارتقا دهيد.از آنجا که اين سيستم اسمز معکوس زير سينک است ، بايد فضايي را براي مخزن تحت فشار 4 گالني اختصاص دهيد - که ابعاد آن 11 اينچ عرض و 15 اينچ طول است. به نظر مي رسد که وقتي آب تصفيه شده از سيستم را چشيديد ، از فضاي کابينت خود ارزش آن را داشته باشيد.
در حالي که تقريباً همه افراد طعم اين سيستم تصفيه آب را دوست دارند ، چند نفر pH را آزمايش کردند و شکايت داشتند که در سيستمي که مواد معدني مفيد را باز مي گرداند ، قليايي نيست. با اين حال ، اين شرکت اظهار داشت که فيلتر pH اسيديته را 1 تا 5/1 سطح افزايش مي دهد ، بنابراين pH نهايي به شيمي آبي که از آن شروع مي کنيد بستگي دارد.


يکي از متداولترين تعريفهاي سيستم فيلتر تصفيه آب معکوس اسمز معکوس Home Master اين است که فشار زيادي را در مقايسه با ساير کيتهاي اسمز معکوس ارائه مي دهد. اين را مي توان به همراه پمپ نفوذ به همراه لوله تلگراف 3/8 اينچي استفاده شده در اين سيستم ، که منجر به جريان آب سريعتر از لوله معمولي اينچ در بسياري از سيستم هاي اسمز معکوس ديگر مي شود ، دانست.
مانند اکثر سيستم هاي تصفيه آب با اسمز معکوس ، هنگامي که سيستم در حال فيلتر کردن آب است ، سر و صداي زيادي وجود خواهد داشت - اما اين نبايد باعث حواس پرتي شود. اگر چنين باشد ، ممکن است هنگام نصب مشکلي پيش آمده باشد. خوشبختانه ، بيشتر افراد نصب را ساده و پشتيباني از مشتري را در صورت وجود مشکلي عالي مي دانند.
در قلب اين سيستم هاي تصفيه آب غشاي اسمز معکوس قرار دارد که آنقدر خوب است که در واقع چيزي جز مولکول هاي آب خالص نمي تواند از آن عبور کند. اکثر سيستم هاي اسمز معکوس معمولاً شامل 3 تا 6 مرحله فيلتراسيون براي از بين بردن همه چيز از سرب و آرسنيک تا هورمون ها و باکتري ها هستند. نکته اي که شما به شدت مي خواهيد در ليست موارد لازم براي يک سيستم اسمز معکوس در نظر بگيريد ، فيلتر معدني سازي مجدد است که مقدار مفيد کلسيم و منيزيم را به شما اضافه مي کند.
بسياري از سيستم هاي اسمز معکوس به گونه اي طراحي شده اند که در زير سينک آشپزخانه شما نصب مي شوند و شامل يک تلگراف آب براي نصب بر روي سينک يا پيشخوان مي باشد. همچنين سيستم هاي اسمز معکوس پيشخوان نيز وجود دارد که انتخاب خوبي براي اجاره کنندگان يا هر کسي است که از حفاري در کابينت ها يا پيشخوان ها بيزار است. سيستم هاي با خروجي بالا مي توانند نيازهاي يک خانواده بزرگ تشنه آب بهتر را برآورده کنند ، در حالي که سيستم هاي بدون مخزن به شما آب تصفيه شده فيلتر شده را مي دهند که هميشه تازه است.
 با افزودن سيستم فيلتر آب 6 مرحله اي اسمز معکوس براي خانه ، آب خالص و تميز بنوشيد. نصب اين سيستم اسمز معکوس به راحتي در زير سينک ظرفشويي انجام مي شود و براي نصب آسان و خدمات عالي به مشتري امتيازات بالايي را کسب مي کند. با استفاده از فيلترهاي فوق العاده ظرفيت ، فقط يکبار در سال بايد فيلترها را تعويض کنيد تا هر روز از آب تميز و سالم لذت ببريد.
سيستم اسمز معکوس نهايي 6 مرحله اي تا 99 درصد باکتري ها ، آلاينده ها و مواد جامد را از بين مي برد. اما همچنين کلسيم و منيزيم را که مواد معدني مفيدي براي سلامتي شما هستند و طعم آب آشاميدني را بهبود مي بخشد ، دوباره به بدن شما اضافه مي کند. اين سيستم براي تصفيه حداکثر 75 گالن در روز رتبه بندي شده است که براي نيازهاي متوسط ??خانواده روزانه کافي است. اين سيستم شامل يک محدود کننده جريان و يک شير خاموش کننده اتوماتيک است که به کاهش فاضلاب به 3 گالن براي هر 1 گالن آب تصفيه شده توليد شده کمک مي کند. برخي از سيستم هاي ديگر بيش از 5 گالن فاضلاب به ازاي هر 1 گالن آب تصفيه شده توليد مي کنند.

 

با افزودن سيستم فيلتر آب 6 مرحله اي اسمز معکوس براي خانه ، آب خالص و تميز بنوشيد. نصب اين سيستم اسمز معکوس به راحتي در زير سينک ظرفشويي انجام مي شود و براي نصب آسان و خدمات عالي به مشتري امتيازات بالايي را کسب مي کند. با استفاده از فيلترهاي فوق العاده ظرفيت ، فقط يکبار در سال بايد فيلترها را تعويض کنيد تا هر روز از آب تميز و سالم لذت ببريد.
اگر در حال خريد يک سيستم فيلتراسيون آب هستيد ، به سرعت متوجه مي شويد که سيستم هاي اسمز معکوس يک انتخاب محبوب هستند. بسياري از اين سيستم هاي تصفيه آب چند مرحله اي تا 99 درصد کل مواد جامد محلول (TDS) را از منبع آب شما خارج مي کنند و به شما آبي مي دهند که طعم تازه اي داشته و از آلودگي ها پاک باشد.
سيستم اسمز معکوس نهايي 6 مرحله اي تا 99 درصد باکتري ها ، آلاينده ها و مواد جامد را از بين مي برد. اما همچنين کلسيم و منيزيم را که مواد معدني مفيدي براي سلامتي شما هستند و طعم آب آشاميدني را بهبود مي بخشد ، دوباره به بدن شما اضافه مي کند. اين سيستم براي تصفيه حداکثر 75 گالن در روز رتبه بندي شده است که براي نيازهاي متوسط ??خانواده روزانه کافي است. اين سيستم شامل يک محدود کننده جريان و يک شير خاموش کننده اتوماتيک است که به کاهش فاضلاب به 3 گالن براي هر 1 گالن آب تصفيه شده توليد شده کمک مي کند. برخي از سيستم هاي ديگر بيش از 5 گالن فاضلاب به ازاي هر 1 گالن آب تصفيه شده توليد مي کنند.
از آنجا که اين سيستم اسمز معکوس زير سينک است ، بايد فضايي را براي مخزن تحت فشار 4 گالني اختصاص دهيد - که ابعاد آن 11 اينچ عرض و 15 اينچ طول است. به نظر مي رسد که وقتي آب تصفيه شده از سيستم را چشيديد ، از فضاي کابينت خود ارزش آن را داشته باشيد.
در حالي که تقريباً همه افراد طعم اين سيستم تصفيه آب را دوست دارند ، چند نفر pH را آزمايش کردند و شکايت داشتند که در سيستمي که مواد معدني مفيد را باز مي گرداند ، قليايي نيست. با اين حال ، اين شرکت اظهار داشت که فيلتر pH اسيديته را 1 تا 5/1 سطح افزايش مي دهد ، بنابراين pH نهايي به شيمي آبي که از آن شروع مي کنيد بستگي دارد.
اگر به دنبال سيستم اسمز معکوس زير سينک هستيد تا کيفيت آب خانه خود را بهبود ببخشد ، اين يک انتخاب عالي است که داراي گواهي WQA Gold Seal است و با قيمت متوسط ??بدون کاهش عملکرد و کيفيت.

مانند اکثر سيستم هاي اسمز معکوس سينک ، شما بايد فضاي کافي براي مخزن ذخيره سازي تحت فشار 3.2 گالن و کارتريج هاي فيلتر را تميز کنيد. اما پس از انجام اين کار ، خواهيد فهميد که بقيه مراحل نصب از نظر اکثر بازرسان آسان است. يکي از کاربران اشاره مي کند که آنها هر 3 سال يکبار منتقل مي شوند اما به دليل عملکرد بالا و نصب آسان سيستم ، در نصب و راه اندازي مجدد سيستم خوشحال هستند.
غشا اسمز معکوس که در آن استفاده مي شود حداکثر 75 گالن در روز است که براي تأمين نياز اکثر خانوارهاي خريداري شده براي سيستم اسمز معکوس زير سينک بسيار مناسب است. براي پر کردن مخزن ذخيره سازي از 1 تا 3 ساعت زمان لازم است ، اما پس از پر شدن مخزن ، آب تصفيه شده آماده و زير ظرفشويي منتظر خواهيد بود. يک شير آب فلزي نيکل برس دار بدون سرب براي نصب روي ميز قرار داده شده است تا بتوانيد شير آب را دور بزنيد و آب تميز و تازه داشته باشيد.
براي يک ليوان آب آشاميدني تصفيه شده عجله ، به سختي مي توان Home Master TMAFC-ERP Full Contact Reverse Osmosis فيلتر فيلتر آب را شکست. اين سيستم اسمز معکوس با کيفيت بالا ، تصفيه کامل تماس ، کاني سازي مجدد و عمل سريع پخش کننده را ارائه مي دهد.
اين مقرون به صرفه ترين سيستم نيست ، اما در مقايسه با بسياري از سيستم هاي ديگر ، فاضلاب را کاهش مي دهد. به ازاي هر 1 گالن آب تصفيه شده ، فقط 1 گالن فاضلاب وجود دارد که بخشي از آن به لطف پمپ نفوذ است. تعمير و نگهداري براي اين سيستم اسمز معکوس آسان است - فقط لازم است فيلتر را يک بار در سال يا هر 2000 گالن تعويض کنيد. بنابراين يک ليوان آب تميز و تميز براي خود بريزيد و به لطف Home Maker Full Contact Reverse Osmosis سيستم با آرامش خاطر بنوشيد!
اگر خانه شما از چاه طبيعي بهره مي برد ، مي توانيد از سيستم اسمز معکوس استفاده کنيد تا مطمئن شويد آب آشاميدني سالم و خالص است. اگر در حال خريد سيستم اسمز معکوس براي آب چاه هستيد -UV يک گزينه برتر است.

اين سيستم تصفيه آب داراي 7 مرحله تصفيه است که شامل نور ماورا UV بنفش 11 وات است تا ميکروارگانيسم هايي را که ممکن است در کمين آب چاه باشند ، پنهان کند. اگرچه اين مسئله معمولاً مورد توجه صاحبان خانه هاي آب شهري نيست ، اما شرايط چاه گاه باکتري ها و ميکروارگانيسم هايي را در خود جاي مي دهد که مي توانند از لوله کشي و شيشه شما عبور کنند. دستگاه ضدعفوني کننده UV يک روش کارآمد و موثر براي از بين بردن اين خطر و داشتن آرامش بيشتر است.
غشا اسمز معکوس اين سيستم براي پردازش 75 گالن آب در روز مجهز است. مانند ديگر سيستم هاي معروف اسمز معکوس ، -UV به راحتي مي تواند در زير سينک ظرفشويي نصب شود. براي داشتن بيشترين آرامش خاطر هنگام نوشيدن آب چاه ، از قدرت تصفيه اسمز معکوس همراه با عقيم سازي نور UV در اين سيستم تصفيه آب استفاده کنيد.
با يک قيمت مقرون به صرفه ، مي توانيد از نوشيدن آب طعم بهتر و پاک از آلودگي ها لذت ببريد. اگر براي دستيابي به همان نتيجه هزينه هاي خود را صرف آب بطري کنيد ، احتمالاً با سيستم تصفيه آب مقرون به صرفه PureDrop Reverse Osmosis به سرعت شکست خواهيد خورد.
اين سيستم مي تواند حداکثر 50 گالن آب در روز تصفيه کند و داراي 5 مرحله فيلتراسيون است تا 99 درصد TDS را از بين ببرد. براي هر گالن آب تصفيه شده توليد شده ، 3 گالن فاضلاب وجود دارد. اين يک نرخ تبديل متوسط ??است و از برخي سيستم هاي فيلتراسيون آب که براي هر گالن تصفيه شده 4 يا 5 گالن فاضلاب دارند ، بسيار بهتر است.
مردم به لطف لوله هاي رنگي و اتصالات ، نصب سيستم PureDrop Reverse Osmosis را آسان مي دانند. گرچه قوي ترين سيستم اسمز معکوس موجود در بازار نيست ، اما تقريباً همه از کيفيت آبي که توليد مي کند راضي هستند - و قيمت آن طعم مطبوعي را بر جاي نمي گذارد!
اگر ترجيح مي دهيد آب تصفيه شده خود را "در صورت تقاضا" تهيه کنيد ، يک سيستم اسمز معکوس بدون مخزن ممکن است بهترين شرط شما باشد. سيستم فيلتر آب اسمز معکوس گران قيمت اما داراي توانايي 5 مرحله فيلتراسيون و مانند اکثر گزينه هاي اسمز معکوس ، تا 99 درصد TDS را از بين مي برد.
آنچه در مورد طراحي بدون مخزن منحصر به فرد است ، اين واقعيت است که هر بار که يک ليوان را براي پختن يک ليوان پر از آب يا گلدان مي کنيد ، در صورت تمايل ، آب تصفيه مي شود. در نتيجه ، ممکن است متوجه شويد که کمي کندتر و با فشار آب کمتري نسبت به سيستم هاي مشابه پر مي شود ، اما مي دانيد که آب تازه فيلتر شده است و در يک مخزن ذخيره نشده است.
پمپ تقويت کننده موجود در اين سيستم اسمز معکوس بدون مخزن به برق نياز دارد اما به حداکثر رساندن بازده سيستم کمک مي کند. مي تواند تا نسبت 1: 1 فاضلاب تصفيه شده به فاضلاب دست يابد. با اين حال ، در استفاده در دنياي واقعي ، برخي افراد دريافتند که فاضلاب بيشتر از هر 1 گالن آب تصفيه شده توليد شده ، شبيه 2 گالن است. اشاره مي کند که عوامل زيادي در اين رتبه بندي کارايي تأثير مي گذارند ، بنابراين انتظار مي رود که اختلافاتي در نتايج وجود داشته باشد.

اين يک سيستم اسمز معکوس با ظرفيت بالا است که مي تواند در ظرفيت مسکوني يا حتي در يک فضاي تجاري سبک مورد استفاده قرار گيرد. غشاm اسمز معکوس براي تصفيه حداکثر 500 گالن آب در روز درجه بندي شده است.
مهم نيست که خانه را چه مي خوانيد ، مي خواهيد به آب تصفيه شده و فاقد آلودگي دسترسي داشته باشيد. اگر به دنبال يک سيستم اسمز معکوس براي استفاده در آپارتمان يا در فضاي کوچک ديگري مانند کانکس يا RV هستيد ، فيلتر آب Countertop Reverse Osmosis با کمترين هزينه را بررسي کنيد.
Zip از رد پا و شکل ظاهري مشابه دستگاه قهوه ساز غلاف برخوردار است ، اما اين دستگاه قدرتمند به جاي سرويس دهي جاوا ، آب تصفيه شده را تحويل مي دهد. آب لوله کشي را در مخزن بريزيد و Zip در حدود 15 دقيقه 0.5 گالن آب فيلتر شده و متعادل با pH به شما مي دهد. فقط بخاطر داشته باشيد که قبل از اينکه بتوانيد براي دور ديگري از فيلتر ، آب به مخزن پر کننده اضافه کنيد ، بايد مخزن آب تصفيه شده را خالي کنيد.
مردم عاشق کارکرد سريع و سريع فيلتر آب Zip Reverse Osmosis و اين هستند که مجبور نيستند چيزي نصب کنند يا شيلنگ را روي شير بزنند. سهولت سيستم اسمز معکوس براي آپارتمان ها ارزان نيست. هنوز هم ، اين يکي از زيبا ترين و قابل حمل ترين سيستم هاي اسمز معکوس است که ديده ايم. خواه مستاجر باشيد يا به دنبال يک سيستم فيلتراسيون آب سيار باشيد ، Zip يک انتخاب عالي است.
بيشتر سيستم هاي اسمز معکوس شما را ملزم به نصب مقداري از زير مخزن و سوراخ کردن براي يک تلگراف جداگانه مي کنند ، اما همچنين مي توانيد يک مدل پيشخوان را انتخاب کنيد که فضاي کابينت شما را ذخيره مي کند و نيازي به سوراخکاري ندارد. سيستم فيلتر آب آشکارساز معکوس آشپزخانه APEC به سرعت و به آساني و بدون نياز به نصب دائمي قابل تنظيم است.
اين سيستم اسمز معکوس پيشخوان نزديک به شير سينک ظرفشويي شما قرار دارد و فيلترها از طريق چندين لوله به شير متصل مي شوند. مهم است که بدانيد اين سيستم فقط با شير آشپزخانه استاندارد قابل استفاده است - مدل هاي طراح ، سر اسپري يا نسخه هاي کششي کار نمي کنند.
اگر جاي خود را براي پيش تصفيه آب در پيشخوان خود اختصاص داده ايد ، مي توانيد حداقل با خريد مدلي که داراي يک جعبه سفيد سفيد است ، فيلترها را پنهان کنيد. اما مهم نيست که شما با کيس همراه هستيد يا نه ، بايد با لوله هايي که به سمت شير ??آب مي روند زندگي کنيد.

سيستم تصفيه آب زير غرق را غرفه کنيد. با کمال تعجب ، فيلتر اسمز معکوس براي اين واحد فشرده براي تصفيه حداکثر 90 گالن آب در روز تعيين شده است.
در فيلتر آب اسمز معکوس چه چيزي را جستجو کنيد
پسماند آب
برخلاف فيلترهاي سنتي آب ، تمام آبي که از طريق فيلتر اسمز معکوس پمپ مي شود از طرف ديگر به عنوان آب قابل آشاميدن خارج نمي شود. فقط درصد نسبتاً کمي - 50 درصد يا کمتر - فيلتر مي شود و بقيه زباله محسوب مي شوند. در صورت امکان از واحدهايي با 75 درصد زباله يا بيشتر خودداري کنيد ، خصوصاً اگر روزانه حجم زيادي از آب را تصفيه مي کنيد.
اندازه ظرف
فيلتر کردن اسمز معکوس زمان بر است ، بنابراين اکثر فيلترهاي اين نوع مخازني دارند که آب را ذخيره مي کنند و نه فيلتر را بر اساس تقاضا. اگر خانواده شما مقدار زيادي آب فيلتر شده مي نوشند يا تمام آب لوله کشي خود را از طريق اسمز معکوس فيلتر مي کنيد ، مطمئن شويد که مخزن شما به اندازه کافي بزرگ است تا بتواند نياز شما را تأمين کند.
سرعت فيلتر
در حالي که فيلترهاي اسمز معکوس وجود دارد که مي توانند آب را در صورت نياز فيلتر کنند ، اما پر کردن مجدد اکثر آنها مدتي طول مي کشد. اگر آب عادي شير خود را با آب تصفيه شده جايگزين مي کنيد ، به دنبال واحدي باشيد که بتواند 50 گالن يا بيشتر در روز فيلتر کند. اگر فقط از آن براي نوشيدن آب استفاده مي کنيد ، مي توانيد واحدي با سرعت دوباره پر کردن و مخزن کوچکتر را انتخاب کنيد.


 


موضوعات:
[ بازدید : 11 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
صفحه قبل 1 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به آب شیرین کن است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|